نظر کارشناسان :

در مورد این محصول مک باید گفت ؛ این گونه به نظر می رسد که اولین محصول آرایشی در نوع خود است — توضیحات گویای این است که محصول یک فونداسیون ، مرطوب کننده ی رنگی ، یا یک پرایمر است که زیر فونداسیون به کار می رود. با اینکه شما می توانید انتخاب کنید که از آن به چه عنوانی استفاده کنید ، استفاده ی دراز مدت از آن به شما نشان خواهد داد که این محصول اساساً فقط یک مرطوب کننده ی رنگی است.

اگر چه فرمول کرم دارای برخی ساختارهای قوی است ، ولی چند مشکل ساختاری در آن وجود دارد که آن را از بهترین بودن در هر یک از سه عنوان ( فونداسیون ، مرطوب کننده ی رنگی ، پرایمر ) باز می دارد.

مانند بسیاری از محصولات فونداسیون مک ، در ظرف شیشه ای شفاف قرار دارد که به شکل پمپی استعمال می شود. از خارج شیشه ، کرمی نرم و روان به نظر می رسد اما موقع استفاده کمی حالت کشیدگی و چسبندگی دارد.

عمل پخش کردن و فید کردن این کرم ، بیش از حد باید انجام شود ، با فرمول چسبنده ای که باعث چسبیدن کرم به منطقه ی استفاده شده می شود. این ساختار چسبنده ی کرم در پایان اعمال ، کمی پوسته پوسته می شود.

یک مرتبه که کرم را اعمال می کنید ، پوشش آن ظریف و طبیعی است و تن رنگ پوست کمی بیشتر می شود. ولی منظور از ظاهری طبیعی این است که نقص ها مانند قرمزی ها ، بی رنگی ها ، و یا برآمدگی ها هنوز هم آشکار خواهند بود!

17-11-28-01-34-01-880_deco

این محصول می تواند به خوبیِ یک پرایمری که زیر فونداسیون استفاده می شود ، عمل کند و به هیچ وجه رنگ فونداسیون را تغییر نمی دهد و اگر پوست خشکی داشته باشید ، این کرم فرمول مرطوب کنندگی دارد و مات نیست!

همانطور که اشاره کردیم در پایان ، صورت کمی مرطوب و درخشان می شود و احساس مرطوب شدگی ، بدون چرب شدن به پوست دست می دهد. این کرم از ترکیب نسبتاً خوبِ مواد مفید پوستی تشکیل شده است ، هر چند در ذهن داشته باشید که باید آن را از نور مستقیم دور نگه دارید تا مواد حساس به نور ، سالم و ثابت باقی بمانند.

این محصول نسبت به محصولات دیگر مک ، در محدوده رنگ های کمتری ارائه شده است ( فقط ۹ رنگ ، به جای بیش از ۲۰ رنگ! ) ، اما هر رنگ آن به اندازه ای مناسب است که بشود آن را برای حداقل دو یا سه درجه تُن رنگ پوست متفاوت استفاده کرد.

17-11-28-01-34-22-502_deco

این کرم در تمام طول روز بدون محو شدن ، صورت را به خوبی پوشش می دهد ، و با استفاده از یک پد پاک کننده ی آرایش استاندارد یا محلول پاک کننده ی آرایشی ، به آسانی پاک می شود. این کرم محصول خوبی است ، اما می توانید جایگزین های بهتری را از لیست مرطوب کننده های رنگی پیدا کنید.

مزایا :

+ پوشش دهیِ محضِ جذاب که تن رنگ پوست را یکدست می کند.
+ رطوبت دهی به صورت بدون چرب شدن پوست.
+ تشکیل شده از مواد و ترکیبات مفید پوستی.
+ بدون بو.

معایب :

– با توجه به فرمول ساختی که دارد ، کمی سنگینی می کند.
– در طول مدت پوشش دهی صورت ، کمی پوسته پوسته می شود.
– به عنوان یک پرایمر به خوبی عمل نمی کند.
– به عنوان یک فونداسیون ، صرفاً فقط پوشش دهی دارد.

بسته بندی شیشه ای : ندارد

آزمایش شده بر روی حیوانات : بله

اشتراک گذاری در موبایل‌:
اشتراک گذاری :

نظر خود را بیان کنید