با ما همراه باشید تا در ۶ مرحله زیر موهای خود را به بهترین نحو ممکن با استفاده از دیفیوزر (دیسپانسر) سشوار فر و جذاب نمایید. شما می توانید از یک دیفیوزر(دیسپانسر) سشوار استفاده کنید تا موهایتان بدون دردسر موج دار شود.

EP7A0039۱ . پیچیدگی و فر موهای خود را تا جایی که ممکن است با شانه از بین ببرید .

قبل از اینکه شما دیفیوزر(دیسپانسر) سشوار را بردارید به چند نکته در مورد نگه داری مو های خود توجه کنید. از شانه کردن زیاد موهای خود پرهیز کنید. اگر به موهای شما گره بدی افتاده است , از شانه با دندانه های بزرگ و فاصله دار استفاده کنید. همچنین از مالش دادن موهای نمناک خود با حوله خودداری نمایید. به جای آن دور موهای خود یک حوله خشک پیچیده و بگذارید به صورت عادی خشک شود. بنابراین برای انجام عمل دیفیوزر ، موهای شما نباید خیس باشد.

foam_diffuser

۲ . استفاده از موس یا اسپری موج دار کننده مو

از یک محصول موج دار کننده مو همانند موس ( مناسب برای موهای فر و موج دار ) , یا اسپری ویو کننده (برای موهای صاف) استفاده کنید.

diffuser

۳ . قرار دادن موها در داخل دیفیوزر(دیسپانسر) سشوار

دیفیوزر (دیسپانسر) بر روی حالت خشک کن بالا (دمای بالا) قرار داده و همانند تصویر فوق کاسه آن را رو به بالا بگیرید . یک بخشی از مو را جدا کرده و آن را در داخل کاسه آن قرار دهید. سپس همان دسته از موی خود را که داخل دیسپانسر قرار داده بودید ، با دست پیچ دهید و آن را برای مدتی نگه دارید (این کار را برای بخش هایی که صاف تر هستند بیشتر تکرار کنید). دمای سشوار را بر روی دمای پایین یا دمای متوسط قرار دهید. توجه کنید که گرمای زیاد میتواند حالت موج موها را خراب کند!

EP7A0145۴ . افزایش حجم مو در قسمت بالایی سر با استفاده از بر آمدگی دیسپانسر

اگر شما میخواهید موهای شما حجیم تر شود , از دیسپانسر مطابق عکس فوق در بالای سر خود استفاده کنید. شما میتوایند از بر آمدگی که در دیسپانسر وجود دارد برای ماساژ کف سر خود استفاده کنید.EP7A0204

۵ . کار خود را با یک برس گرد پایان دهید

سر شسوار خود را با سر معمولی تعویض کنید سپس با استفاده از شانه یا برس گرد انتهای موهای خود را که به صورت صاف باقی مانده است ، حالت دهید.

 hair_final۶ . از یک روغن برای ایجاد درخشش در موهای خود استفاده کنید

در مرحله آخر , یک روغن یا سرم مو برای ایجاد درخشش بر روی موی خود بمالید. اما حواستان باشد که به ریشه موی شما برخورد نکند. در غیر این صورت از حجم موی شما کاسته خواهد شد و موهایتان کم پشت تر دیده خواهد شد.

ترجمه و گردآوری مطلب توسط کافه بزک

اشتراک گذاری در موبایل‌:
اشتراک گذاری :

نظر خود را بیان کنید