نظر کارشناسان :

بسته بندی این ریمل تحسین برانگیز است. نتیجه ای که از استفاده ی آن به دست می آید ، با توجه به انتظاری که از مک می رود ، آنقدر ها دراماتیک و فوق العاده نیست ، اما اگر مژه های زیبا دوست دارید ، جایی که باید باشید ، همین جاست.
ویژگی های این ریمل دو کاره:
آن قسمت ریمل که برس کوچک ، ظریف و کوتاه دارد ، برای مژه های پایین چشم است ، و قسمت دیگر ریمل که برس بزرگتری دارد ، برای مژه های بالایی چشم است. هر دوی این برس ها با توجه به هدفی که برای آن طراحی شده اند ، خوب عمل می کنند ، همچنین ما متوجه شده ایم که برس کوچکتر برای زدنِ ریمل به مژه های گوشه ی داخلی و خارجی چشم بسیار کارآمد است.
هر دو برس به راحتی مژه ها را پوشش می دهند و مایع ریمل را بر روی مژه ها انبوه نمی کنند ، و بنابراین مهم نیست که چند بار با برس ، ریمل بزنید. اگر به دنبال ریملی هستید که به مژه هایتان حجم دهد و آنها را پر پشت نشان دهد ، این ریمل برای شما مناسب نیست ، اما مزیت آن ، این است که مژه ها را کثیف و به هم چسبیده نمی کند.
این ریمل مژه ها را بلند کرده و آنها را از هم جدا می کند و ظاهری تمیز می دهد. عملکرد خوبی دارد ، می توانید به پوشش و کاور آن ، و نیز قابلیت سیاه کنندگی آن اعتماد کنید. همچنین اینکه پاک کردن این ریمل از مژه ها ، زیاد دشوار نیست ، قابل تحسین است.

مزایا :

+ مژه های بلند و واضح و زیبا
+ برس های جداگانه برای مژه های بالا و پایین
+ به هم نچسبیدن مژه ها
+ پوشش ، کاور و قابلیت سیاه کنندگی عالی

معایب :

– از لحاظ حجم دهی قابل تعریف نیست.

بسته بندی شیشه ای : ندارد

تست شده بر روی حیوانات : بله

نظر مصرف کنندگان :

ریمل بدی نیست. با اینکه نماینده ی فروش محصولات mac ، بم گفت که ریمل مژه های پایین ضد آبه ، ولی این طور نبود. اگه آب بخوره یا مثلا اشک از چشم بیاد ، میتونه ریملو بریزه و پایین چشم سیاه بشه. ریمل مژه های بالا ، به مژه ها پوشش نمیده و اونارو سیاه نمی کنه! حجم دهی زیادی ام نداره. من با این ریمل ، مژه های دراماتیک و فوق العاده ندارم. فقط برای آرایش ساده و معمولی مناسبه. و متاسفانه علاقه ای به خرید دوباره ی اون ندارم! و خرید اونو به کسی پیشنهاد نمیدم.

مزایا :

+ یکدست ریمل زدن
+ تک به تک کردن و واضح کردن مژه ها
+ به هم نچسبیدن مژه ها
+ بلند کردن مژه ها

معایب :

– سریع خشک شدن
– حجم دهی کم
– سیاه شدن یا پاک شدن ریمل
– ریمل مژه های پایین به راحتی با آب حل می شود!

بهترین زمان استفاده :

?در روز

اشتراک گذاری در موبایل‌:
اشتراک گذاری :

نظر خود را بیان کنید