17-10-14-00-32-08-471_deco

نظر کارشناسان :

در میان محصولات آرایشی ارائه شده به بازار ، رژ لب های مک چشمگیر و برجسته هستند و این رژ لب یکی از آنهاست که می توانید به آن مفتخر باشید!

سوال اینجاست که چه چیزی باعث تفاوت میان این رژ لب و رژ لب های دیگر مک در بازار شده است؟ برند مک می گوید این رژ لب دارای مقدار زیادی رنگ دانه است ، که حداکثر رنگ را به لب ها می دهد. ماندگاری ۸ ساعته دارد.

این رژ لب حاوی یک فرمول نرم کننده است که بدون هیچ فشار و سختی ، به آسانی روی لب کشیده می شود. به لب ها برق و جلا می دهد ، و به طور موثری لب ها را در طول روز پوشش می دهد. عطر و طعم لطیفی دارد ، زیرا حاوی فرم خاصی از وانیلین است که حساسیت زا و محرک نیست.

همانند بسیاری از محصولات مک ، برای این رژ لب نیز مجموعه ی متناوبی از رنگ ها ارائه شده است ، از بژ کم رنگ شروع می شود و به مشکی کهربایی می رسد. در ۲۴ رنگ ارائه شده است.

تنها ایراد این رژ لب این است که به دلیل فرمول نرم کننده ی آن ، ممکن است از خط و مرز لب بیرون برود که می توان با کشیدن خط لب ، بیرون رفتن آن را مانع شد. با این حال ، این رژ لب ارزش هزینه کردن را دارد و یکی دیگر از رژ لب های قابل توجه و تحسین برانگیز مک است.

مزایا :

+ فرمول نرم کننده و رنگدانه ی زیاد
+ ارائه شده در طیف خوبی از رنگ ها
+ طعم دار با وانیلین غیر حساسیت زا

معایب :

– فرمول نرم کننده ی آن باعث کمی پخش شدن و بیرون زدن رژ می شود.

طراحی شیشه ای : ندارد

آزمایش شده بر روی حیوانات : بله

 

اشتراک گذاری در موبایل‌:
اشتراک گذاری :

نظر خود را بیان کنید