نظر کارشناسان :

برندِ مک خط چشم های عالی و فوق العاده ای دارد ، اما متاسفانه این خط چشم جز آنها نیست. چرخِ غلطکی خط چشم ( که شبیه کاتر غلطکی پیتزا است ) برای مایعِ خط چشم ، مثل چرخ کمکی عمل می کند. در حقیقت ، این چرخ غلطکی سفت و محکم است و کنترل آن سخت است.

17-10-06-16-44-59-833_deco

بعد از گذشت چند هفته کار با دیسک چرخانِ خط چشم ، متوجه شدیم که به طور شانسی خط صاف کشیده می شود و اکثراً از کنترل خارج می شود. در ۹۰% مواقع ، خط چشم ناصاف و کج و کوله به نظر می رسد — و ما دقیقاً با این دیسک چرخان ، کشیدن این خط کج و کوله را کارگردانی کرده ایم!

همچنین متوجه شده ایم که وقتی خط را می کشیم ، برای با دوم که با غلطک از روی خط رد می شویم ، کمی از رنگ سیاه به غلطک می چسبد و خط چشم کمرنگ می شود. همچنین دوام و ماندگاری آن ، آن گونه که از خط چشم های برند مک انتظار می رفت ، نیست — اگر تصادفاً خطِ روی چشم خود را لمس کنید و یا چشمتان نمناک شود ، انتظار لکه شدن و سیاه شدن دور چشم را داشته باشید.

mac-rollerwheel-liquid-liner-all-2

این خط چشم در چهار رنگ به بازار ارائه شده است و ما فقط توانستیم با مشکی براق آن کار کنیم ، ولی متوجه شدیم بیشتر مصرف کنندگان این نظر را دارند که مشکیِ ماتِ این خط چشم ، احساس خشکی به پوست می دهد و کمی ناخوشایند است. البته با توجه به میزان بالای پلی‌وینیل‌پیرولیدون ، آکریلات ها ، آکریل آمید ، کوپریمل و الکل در این خط چشم ، انتظار این نظر را از مصرف کنندگان داشتیم! الکل موجب بروز حساسیت فوری در برخی افراد می شود و به طور کلی برای پوست مضر است.

مزایا :

+ ندارد!

معایب :

– کنترل چرخ غلطکی آن سخت است و قابلیت انعطاف ندارد.
– خطوط به طور غیر قابل کنترلی به بیرون زده می شوند و زاویه می گیرند.
– مقادیر بالای الکلِ آن برای پوست مضر است.
– آن کارایی و پوشش بلند مدتی که از مک انتظار می رفت ، در آن ارائه نشده است.

 

mac-rollerwheel-liquid-liner-all-3

 

اشتراک گذاری در موبایل‌:
اشتراک گذاری :

نظر خود را بیان کنید